• Groupama Aréna Közelében Parkolás
  • Valkay és társa - Asztali naptárak

Ilias apartmanház - Sarti - Görögország - Nyaralás

30 napos időjárás előrejelzés baktalórántháza

Kíváncsi vagy, milyenek a Pancho Aréna exkluzív helyiségei? A Puskás Akadémia Körút során bejárhatod azokat a helyeket, ahova szurkolóként a mérkőzéseken nem juthatsz be. Ilyen a díszpáholy, az öltöző, a sajtótájékoztató-terem és az elnökségi tárgyaló. Ennél is több élményre vágysz? Legjobb programok Felcsút környékén >> Nézd meg Puskás Ferenc olimpiai aranyérmét, világbajnoki ezüstérmét, BEK-trófeáit, és a Real Madridban viselt mezét, ülj le a pálya melletti kispadra, és készíts fotót magadról a Puskás-szobornál. A 90 perces stadiontúra során azt is megtudhatod, hol laknak a Puskás akadémisták, és betekinthetsz a futballközpont kétszáz éves kápolnájába is. Az időpontok a Vál-Völgyi kisvasút menetrendjéhez igazodnak. Pancho Aréna +1 Közelebb kerülnél a Magyar Labdarúgó Szövetség telki edzőközpontjához? A telki edzőközpontot 2009-ben avatták fel, a megnyitóünnepségen Joseph Blatter, a nemzetközi (FIFA), Michel Platini, az európai szövetség (UEFA) első embere is jelen volt. Programok Telki környékén >> Szállástipp!

Az első 45 perc alapján egyáltalán nem látszott a PAOK-on az az óriási elszántság, amiről a szerdai sajtótájékoztatón beszéltek, sőt a félidő utolsó akciójaként Giorgi Milanov szlalomozott át a görög középpályán, a 16-oson belülről leadott lövését azonban arccal blokkolta Fernando Várela. Talán az egész játékrész legígéretesebb lehetősége volt, de maradt a 0-0. Második félidő Szünet után viszont valósággal egymásnak ugrottak a csapatok, még egy perc sem telt el, amikor a Vidi máris szögletet rúghatott. Sokkal gyorsabb lett a játék, a csapatok gyorsabban játszották át a középpályát. Pontosan ez történt egy labdaszerzés után is az 50. percben, amikor Pátkai indította Viníciust, aki középre tekert, az érkező Milanov pedig öt méterről berobbant, és óriási erővel a léc alá fejelt (1-0). Csak fokozhatta a hazaiak örömét, hogy a Chelsea szinte percre pontosan a Vidivel egy időben megszerezte a vezetést a BATE otthonában – eddig tökéletesen alakult az este fehérvári szempontból. A szurkolói nóták után a színes füstgránátokra is rágyújtottak a szurkolók: a hazai szektorból piros, míg a vendégből meglehetősen gyászos látványt nyújtó fekte füst szállt fel.